Audyty Techniczne

Technical Management Karwatt & Associates (TMKA)

Oferowane Audyty Techniczne realizuje firma Technical Management Karwatt & Associates (TMKA), która specjalizuje się w doradztwie technicznym i audytach. Wieloletnie doświadczenie branżowe, wysokiej klasy sprzęt pomiarowy oraz nowoczesne podejście biznesowe sprawiają, że proponowane usługi są na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym.

Technical Management działa na rynku usług elektroenergetycznych od 2006 r., głównie dla klienta biznesowego (B2B). Wysoka jakość obsługi TMKA wynika z wieloletniego doświadczenia wywodzącego się z najlepszych standardów korporacyjnych. Konsultingowy charakter firmy opiera się na specjalnie opracowanej metodzie działania, która polega na tzw. oględzinach (tj. wykonywaniu wszelkiego rodzaju pomiarów), a następnie na stworzeniu odpowiednich rekomendacji (najlepszych rozwiązań), dostosowanych indywidualnie do potrzeb klienta.

Co wyróżnia TMKA?

Realizowanie rzetelnych i profesjonalnych audytów technicznych

Jest to możliwe dzięki synergii różnych czynników: praktycznych umiejętności i doświadczenia pracowników firmy w zakresie audytów (rozumiemy problemy klientów oraz proponujemy skuteczne metody ich rozwiązania) oraz fachowej i interdyscyplinarnej wiedzy.

Zadowolony klient – skuteczność naszych działań przekłada się na zadowolenie klientów

To z kolei wpływa na ich decyzje o podjęciu długoterminowej współpracy z naszą firmą oraz o wsparciu technicznym przy okazji innych/nowych projektów. Ponadto klienci, oprócz wysokiej jakości usług w zakresie merytorycznym (tj. stricte technicznym), mogą liczyć na naszą pomoc,  w tworzeniu rozwiązań biznesowych.

Pasja i dynamizm w działaniu oraz profesjonalizm na każdym etapie realizacji zadań!

Więcej informacji na temat usług TMKA: www.TMKA.org..

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji